Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 00:48 Bu haber 1787 kez okundu
 
Ünye’ye Ambulans, Erenyurt’a Hemşire
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Bölgemizde Acil sağlık hizmeti sunacak olan “Tam Donanımlı Ambulans” ve Erenyurt mahallesi sağlık evine de “Hemşire” görevlendirildiğinin müjdesini verdi.
GÜNDEM Haberi
Ünye’ye Ambulans, Erenyurt’a Hemşire

 

Bölgemize kazandırılan yeni sağlık hizmetlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Argan, şu ifadelere yer verdi;  Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ile beraber şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız girişimler ve görüşmeler neticesinde Sağlık Bakanlığımız tarafından Ünye’mize Acil sağlık hizmeti sunacak tam donanımlı bir adet Ambulans tahsis edilmiştir. Bununla birlikte Erenyurt Mahallesi sağlık evine de bölgede sağlık hizmetlerinin planlanmasını, yürütülmesini, geliştirilmesini, verimli ve kalite bir şekilde sunulmasını sağlayacak Hemşire de görevine başlamış bulunmaktadır.”

“Ünye’de hizmet verecek olan etkin, verimli ve donanımlı Acil Sağlık Ambulansımız ve Erenyurt mahallesi Sağlık evine görevlendirilen Hemşiremiz ile bölgemizde vatandaşlarımıza sunduğumuz sağlık hizmetlerinin kalitesinin ve etkinliğinin daha da artacağına yürekten inanıyorum.Bizim mücadelemiz millete hizmet ve iyilikte yarışma mücadelesidir. Daha güzel bir Ünye için el ele gönül gönüle, hizmetlerimiz devam edecektir. Sağlık hizmetlerimiz tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor emeği geçen herkese en kalbi duygularımla sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: (Ünye TV) - Ünye TV Editör:
Etiketler: Ünye’ye, Ambulans,, Erenyurt’a, Hemşire,
Yorumlar
Haber Yazılımı