Haber Detayı
21 Aralık 2020 - Pazartesi 10:24 Bu haber 280 kez okundu
 
Vali Sonel, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Vali Tuncay Sonel, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
GÜNDEM Haberi
Vali  Sonel, AA'nın

Vali Sonel, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyerek, "yaşam", "spor" ve "haber" kategorilerinde oy kullandı.

 

Haber kategorisinde Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle Zorlu Mücadele" fotoğrafını seçen Sonel, yaşam kategorisinde İsa Terli'nin "Büyük Çamlıca Camisi ile Hilal", spor kategorisinde ise, Fecri Barlık'ın "Lastiklerden Voleybol Sahası" başlıklı fotoğraf karesine oy verdi.

 

Vali Sonel, oylama sonrası yaptığı değerlendirmede, fotoğrafları seçerken çok zorlandığını belirterek, her bir karenin bir birinden değerli ve güzel olduğunu söyledi. 

 

"Anadolu Ajansı, hem ülke içinde hem de ülke dışında yaptığı işler itibariyle göz bebeğimiz" diyen Vali Sonel, "Çok önemli görevler yapıyorlar. Kurum içerisinde bir birinden değerli muhabir arkadaşlarımız var. Bizim de görev yaptığımız yerlerde geçmişten bu güne yapmış olduğumuz çalışmalarda büyük katkıları var. Bütün AA çalışanlarını tebrik ediyorum." dedi. 

 

Vali Sonel, fotoğrafları çeken muhabirleri de ayrıca tebrik ettiğini dile getirerek, "Anadolu Ajansı'nun bundan sonra aynı önemle, güçle ve titizlikle görevini sürdürmesini temenni ediyorum." diye konuştu. 

 

Öte yandan AA Ordu Muhabirleri Hayati Akçay ve Eyüp Elevli, Vali Sonel'e AA'nın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan "Türkiye ve Dünyada 100 Yıl" ve "Atatürk'ten Erdoğan'a Cumhurbaşkanlarımız" kitaplarını takdim etti.

 

Vali Sonel de ziyaretin anısına AA Muhabirleri Akçay ve Elevli'ye plaket verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, , Sonel,, AA'nın, "Yılın, Fotoğrafları", oylamasına, katıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vali  Sonel, AA'nın
Vali  Sonel, AA'nın
Vali  Sonel, AA'nın
Vali  Sonel, AA'nın
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X