Haber Detayı
08 Nisan 2018 - Pazar 23:17 Bu haber 3057 kez okundu
 
Vali Yavuz'dan Polis Teşkilatına Kutlama
Ordu Valisi Seddar Yavuz, yayınladığı mesajla Polis Teşkilatının 173. yılını kutladı.
GÜNDEM Haberi
Vali Yavuz'dan Polis Teşkilatına Kutlama

Türk Polis Teşkilatı, 173 yıla dayanan geçmişiyle devletimizin en köklü kurumlarından biridir.

 

Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu günden bu yana elde ettiği bilgi ve deneyim birikimiyle, hukuka ve yasalara bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir görev anlayışıyla, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması, can ve mal emniyetinin temini için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Gelişen ve değişen toplum koşulları ve teknolojideki gelişmeler, güvenlik hizmetlerimizi de doğrudan etkilemektedir. Köklü bir geleneğe sahip olan Türk Polis Teşkilatımız, modern yaşamın şartlarına göre yapısını ve anlayışını sürekli yenilemektedir.

 

Toplum-Devlet ilişkilerinin sağlıklı bir zeminde ilerlemesinde çok önemli bir görev ifa eden polislerimiz, devletimizin imkânlarını doğru ve etkili bir şekilde kullanarak, suçlulara, terör örgütlerine ve birliğimizi bozmaya çalışan şer odaklarına göz açtırmamaktadır.

 

İnsanımızın huzur ve güveni için fedakarca çalışan, cansiperane mücadele eden emniyet mensuplarımızla gurur duymaktayız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yıldönümünü kutluyorum. Bu kutsal görevi yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. İlimizin huzur ve güvenliği için çalışan her kademedeki bütün amir ve memurlarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yavuz'dan, Polis, Teşkilatına, Kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı