Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 11:17 Bu haber 1218 kez okundu
 
“Veysel İlhan Ünye için güzel hazırlanmış...”
Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, "1 Nisan’dan sonra inşallah Ünye Belediye Başkanı olarak beraber yol yürüyeceğimiz Av. Veysel İlhan güzel hazırlanmış." dedi.
SİYASET Haberi
“Veysel İlhan Ünye için güzel hazırlanmış...”

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, "1 Nisan’dan sonra inşallah Ünye Belediye Başkanı olarak beraber yol yürüyeceğimiz Av. Veysel İlhan güzel hazırlanmış. Beni de umutlandıran yaklaşımlarıyla dikkat çeken bir başkan. Ünye'ye hayırlı olsun" dedi.

Ünye Belediye Başkan adayı Veysel İlhan da, “Şimdi beraber çalışıp, beraber üretmemiz gerekiyor. 5 yıl sonra Türkiye, Ünye modelini konuşacak. Bir Belediye Başkanı sadece orada ki insanların değil o muhitteki kurdun da kuşunda, çiçeğinde böceğinde belediye başkanıdır.” diye konuştu.

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, düzenlediği akşam yemeği programında mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin Ünye, Ordu ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederek, “Verilen kararın ülkemizi, bölgemizi ve ilçemizi yeniden yaşanılır bir kent haline getireceğine inanıyorum.” dedi.

-“Ünye, Türkiye’nin konuşacağı model olacak”-

Saadet Partisi Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan, Ünye için hayalini gerçekleştirmek istediğini belirterek, “43 yaşındayım, kendime göre hayallerim oldu. Ama Ünye Belediye Başkanı olmak gibi bir hayalim hiç olmadı. Ama benim bu topraklardaki insanın emeği para etsin diye, bir hayalim oldu. Ben yine kendi hayalimi gerçekleştirmek için uğraşacağım. Ama bu hayalimde yanımda sizlere ihtiyacım var.” dedi.

“Seçildikten sonra ilk icraatım çevre Belediye Başkanlarına teklif edip birlikte çalışabilir miyiz diyeceğim. Yine ilk gün muhtar ağabey ve ablalarımızı buraya davet edeceğiz. “diyen Veysel İlhan, şunları kaydetti:

“Kırsal boşaldı, kırsalı birlikte doldurmamız lazım. Projen ne diye sorduklarında birinci projem üretim, ikinci projem üretim, üçüncü projem de üretim diyorum. İsraf etmeyeceğiz. Belediye parasını çarçur etmeyeceğiz. Belediyeyi dürüstçe yöneteceğiz. Toplumun bir sorunu var, üretirken yılgın da tüketirken çılgın. Hele kamu idarecileri o kadar rahat harcıyorlar ki kamu paralarını. Şimdi borç içindeler. Şimdi beraber çalışıp, beraber üretmemiz gerekiyor. 5 yıl sonra Türkiye, Ünye modelini konuşacak. Bir Belediye Başkanı sadece orada ki insanların değil o muhitteki kurdun da kuşunda, çiçeğinde böceğinde belediye başkanıdır.”

- Veysel İlhan gayet güzel hazırlanmış -

 

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, “Ünye Belediye Başkan adayı olarak önünüze gelen, 1 Nisan’dan sonra da Belediye Başkanı olarak sizlerle beraber yol yürüyecek, bu şehir için emeğini, gayretini, bilgisini ortaya koyacağına inandığım ve bildiğim kardeşim, arkadaşım Av. Veysel İlhan gayet güzel hazırlanmış, beni de umutlandıran yaklaşımlarını sizlerle paylaşıyor. Benim ve Veysel İlhan’ın belediyeciliğe yaklaşımları sıra dışı olabilmektedir. Alışılmışın dışında bazı sözleri biz söylüyoruz.  Aslında farklı olan bizim söylediklerimiz değil. Bizim daha çok söylemediğimiz eksikler var. Söylenmesi ve yapılması gereken bu şehre, bu ile, bu ülkeye yapılması gereken çok değerli hizmetler var. Hayatta çok ibretlik olaylar görürsünüz, görürüz. Zenginken fakir olan, mevki sahibi iken rezil olan veya mevkideyken kendini bir şey zannedip daha iş başındayken rezil olma durumu var. Ticarette de, muhtarlıkta da, başkanlıkta da, bakanlıkta da gördük. Allah hepimizi imtihan ediyor, inşallah başarılı eylesin.  Muhtarlıkta bir imtihandır, Oda Başkanlığı da, başkanlık da bir imtihandır.” 

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: “Veysel, İlhan, Ünye, için, güzel, hazırlanmış...”,
Yorumlar
Haber Yazılımı