Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 12:05 Bu haber 1264 kez okundu
 
Yanmaz gitti, Kasapoğlu geldi
Ordu Sağlık İl Müdürü Dr. Ergün Yanmaz görevinden alındı. Yanmaz’ın yerine eski Samsun Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu atandı.
GÜNDEM Haberi
Yanmaz gitti, Kasapoğlu geldi

Son günlerde doktorların yer değiştirme haberleriyle gündeme gelen Ordu İl Sağlık Müdürü Ergün Yanmaz, görevinden alındı. Yanmaz’ın yerine en son Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü görevini yürüten eski Samsun Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu atandı. Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun önümüzdeki günlerde içerisinde görevi devir alması bekleniyor.

Mustafa Kasapoğlu kimdir

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü görevinin ardından Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini de yürüten Dr. Mustafa Kasapoğlu, Samsun Terme'de doğdu. Kasapoğlu Terme İmam Hatip okulundan mezun olduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi. Samsun Çarşamba ilçesinde Doktorluk görevi yaptıktan sonra, Samsun Sağlık Müdürlüğü’nde 25 Mart 2003’te müdür yardımcısı olarak göreve başladı. 2006 tarihine kadar bu görevini sürdüren Kasapoğlu, boşalan İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi. Son olarak Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü  yürüten Kasapoğlu, evli ve 2 çocuk babası. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yanmaz, gitti,, Kasapoğlu, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı