Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 15:01 Bu haber 513 kez okundu
 
Yaylada Bisiklet Keyfi
Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesi iş birliğinde kentin önemli çekim merkezi olan 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası’na bisiklet yolu yapım çalışmaları devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Yaylada Bisiklet Keyfi

Son zamanlarda yaptığı çalışmalar ile kent içerisindeki bisiklet yolu ağını genişleten Büyükşehir Belediyesi, Bisiklet Yolu Projesi’ni bu kez de Çambaşı Yaylası’nda gerçekleştiriyor. İnsanların hareketliliğini artırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla yaylada yapılan proje, 5 kilometrelik güzergahta uygulanıyor. İki etapta hayata geçirilecek olan projenin ilk etabında ise sona yaklaşıldı.

 

 

“ÇAMBAŞI DAHA ÇOK RAĞBET GÖRECEK”

 

 

Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen Çambaşı Yaylası’nın bundan böyle daha çok rağbet göreceğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Proje tamamlandığında Çambaşı Yaylası, hem turizm açısından hem de vatandaşlarımızın sosyal aktivitesi bakımından oldukça önemli bir mekan olacak” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

 

 

“Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen Çambaşı Yaylası’nı günden güne daha çekici hale getiriyoruz. Birçok yatırımı hayata geçirdiğimiz yaylamızda bu defa da Bisiklet Yolu Projesi’ni gerçekleşiyoruz. Bu proje 5 kilometrelik bir güzergahta uygulanıyor. Ekiplerimiz şu anda 3 kilometrelik kısımda çalışmaları bitirdi. Dört mevsim yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen yaylamız bundan böyle daha çok rağbet görecek. Şehrimizde yaygınlaştırdığımız bu proje sağlıklı yaşamı da teşvik ediyor. Proje tamamlandığında Çambaşı Yaylası, hem turizm açısından hem de vatandaşlarımızın sosyal aktivitesi bakımından oldukça önemli bir mekan olacak”

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaylada, Bisiklet, Keyfi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yaylada Bisiklet Keyfi
Yaylada Bisiklet Keyfi
Yaylada Bisiklet Keyfi
Yaylada Bisiklet Keyfi
Yaylada Bisiklet Keyfi
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X