Haber Detayı
11 Eylül 2021 - Cumartesi 23:20 Bu haber 499 kez okundu
 
Aybastılı Dünya 2’ncisi Güreşçiden Başkan Güler’e Ziyaret
2021 Gençler Serbest Güreş Dünya 2’ncisi ve 2019 Yıldızlar Serbest Güreş Avrupa 2’nciliği bulunan Aybastılı Milli Güreşçi Muhammet Karavuş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.
SPOR Haberi
Aybastılı Dünya 2’ncisi Güreşçiden Başkan Güler’e Ziyaret

 

 

 

 

Ankara İl Bank Spor Kulübü sporcuları tek yumurta ikizi Ordu Aybastılı Muhammet ve Ahmet Karavuş aldıkları başarılar ile adından söz ettiriyor. 57 kiloda yarışan ikizlerden Muhammet Karavuş’un 2021 Gençler Serbest Güreş Dünya 2’nciliği ve 2019 Yıldızlar Serbest Güreş Avrupa 2’nciliği, kardeş Ahmet Karavuş’un ise 2021 Gençler Avrupa 5’inciliği bulunuyor. 

 

Başarılı ikizlerden Muhammet Karavuş, memleketi Ordu’ya gelerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti. Karavuş’a ziyaretinde Babası Mustafa Karavuş ve antrenörü eşlik etti.

 

BAŞKAN GÜLER, BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDU

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’nun dünyaya adını duyuran sporcular yetiştirdiğini belirtti. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Güler, Karavuş kardeşlere ve tüm sporculara başarı dileğinde bulundu.

 

Ziyaret, çiçek ve hediye takdiminin ardından sona erdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aybastılı, Dünya, 2’ncisi, Güreşçiden, Başkan, Güler’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X