Haber Detayı
21 Mart 2021 - Pazar 00:05 Bu haber 271 kez okundu
 
Büyükşehir, Altınordu'da Sorunları Bir Bir Çözüyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesindeki ulaşım yatırımlarını sürdürüyor. Cumhuriyet Mahallesi 1322 ile 1336 sokakta çalışma başlatan Büyükşehir ekipleri, birçok işyerinin bulunduğu güzergahları sıcak asfaltla buluşturdu.
GÜNDEM Haberi
 Büyükşehir, Altınordu'da Sorunları Bir Bir Çözüyor

Ordu’da mahalle grup yolları ve imarlı alanlardaki asfalt seferberliği devam ediyor. Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan kentte, mahalle ve grup yollarının yanı sıra, imarlı alanlarda da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalarda, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

 

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE SEFERBERLİK SÜRÜYOR

 

Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’ndeki altyapı ve asfalt yatırımlarını sürdürüyor. 1322 ile 1336 nolu sokaklarda altyapıyı sil baştan yenileyen Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı ile birçok işyerinin bulunduğu güzergahı da sıcak asfaltla buluşturdu.

 

ESNAF VE VATANDAŞIN ÇİLESİ BİTTİ

 

Karadeniz Sahil Yolu güzergahı üzerinde bulunan Mustafa Kemal Bulvarı’nın hemen yanında yer alan caddelerde yapılan altyapı ve asfalt çalışmalarıyla birlikte, bölge halkının yıllar süren çilesi de sona ermiş oldu.

 

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

 

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan ve mahalle sakinleri, yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini dile getirerek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Büyükşehir,, Altınordu'da, Sorunları, Bir, Bir, Çözüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X