google.com, pub-9252669575581657, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Detayı
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 11:44 Bu haber 203 kez okundu
 
Büyükşehir Fatsa’ya ‘Üs’ Kurdu
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde adeta ulaşım ‘üs’sü kurdu. Yapılan çalışmalarla birlikte, birçok grup yolu ile ilçe merkezi, asfalt ve beton yolla buluştu. Sezona hızlı bir giriş yapan Büyükşehir ekipleri, ilçede dört ayrı bölgede, 11 mahalleyi direkt ilgilendiren güzergahlarda da çalışma başlattı.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Fatsa’ya ‘Üs’ Kurdu

 

 

Ordu’da başlatılan asfalt hamlesi tüm hızıyla sürüyor.  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, ilçe merkezleri ve mahalle grup yolları standardı yüksek konforlu güzergahlarla buluşuyor.

 

 

İlçelerde kurduğu şantiyelerle kentin kaderini değiştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde yaptığı ulaşım yatırımlarıyla da vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını araladı.

 

 

 

 

FATSA’DA BİRÇOK YOL ASFALT VE BETONLA BULUŞTU

 

 

Fatsa’nın ilçe merkezinde ve kırsal mahalle yollarında birçok yolu asfalt ve beton yollarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonu başlar başlamaz yeniden gaza bastı.

 

 

 

 

 

11 MAHALLE YOLUNDA ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMASI VAR

 

 

Hatipli Mahallesi Çubuklu mevkii Kargucak ve Karşıyaka Mahallesi bağlantı yollarında toplam 6 kilometre uzunluğunda emülsiyon asfalt çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, güzergahtaki asfalt çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir ekiplerinin, Kayaköy-Akçakese-Ilıca bağlantı yolunda altyapı zayıf zemin ve sıcak asfalt, Bolaman Mahallesi Laleli mevkii ile Perşembe Kuyluca bağlantı yolunda (eski Ordu yolu) sıcak asfalt öncesi altyapı, zayıf zemin, serme ve sıkıştırma ile Aslancami Mahallesi Yavaş ve Dereyurt bağlantısında beton yol çalışmaları ise sürüyor.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Fatsa’ya, ‘Üs’, Kurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X