Haber Detayı
11 Mayıs 2021 - Salı 01:28 Bu haber 519 kez okundu
 
Fatsa’da Beton Yol Sevinci
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde, Kayaköy Mahallesi Akçakese mevki üzerinden Ilıca Mahallesi ve karayoluna bağlanan yolu betonla buluşturdu. Tamamlanan yol çalışmalarıyla birlikte, yöre sakinleri, standardı yüksek, konforlu bir güzergaha kavuştu.
GÜNDEM Haberi
 Fatsa’da Beton Yol Sevinci

Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Fatsa ilçesine bağlı Kayaköy Mahallesi Akçakese mevki ile Ilıca Fatsa karayoluna bağlanan yolu betonla buluşturdu.

Toplam uzunluğu 3 bin 200 metre olan güzergâh, beton yolla birlikte, konforlu ve sağlıklı bir yapıya kavuştu.

Öte yandan Kayaköy Ilıca Mahalle bağlantısında da sıcak asfalt öncesi altyapı çalışmaları başlatıldı.

Beton yola kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bölge sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Fatsa’da, Beton, Yol, Sevinci,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Fatsa’da Beton Yol Sevinci
 Fatsa’da Beton Yol Sevinci
 Fatsa’da Beton Yol Sevinci
 Fatsa’da Beton Yol Sevinci
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X