Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 23:35 Bu haber 5670 kez okundu
 
Halenur Sezgin, ilçede 1., ilde 3. oldu
Ünye Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi olan Halenur Sezgin, 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen resim yarışmasında ilçe birincisi ve Ordu il üçüncüsü olarak ailesinin, öğretmenlerinin gururu oldu.
GÜNDEM Haberi
Halenur Sezgin, ilçede 1., ilde 3. oldu

Ünye Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi olan Halenur Sezgin, geçtiğimiz yıllarda farklı kategorilerde aldığı birincilik ve çeşitli derecelere bu yıl da yenilerini ekliyor.

2018- 2019 eğitim öğretim döneminde önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resim yarışmasında ilçe birincisi olan Sezgin, 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim yarışmasında ilçe birincisi ve Ordu il üçüncüsü oldu. 

Halenur Sezgin, Ordu’da düzenlenen ödül töreninde hediyelerini ve belgesini aldı.

- Türkiye 6.sı olmuştu –

Halenur Sezgin, anaokulundan itibaren farklı kategorilerde katıldığı birçok yarışmada ilçe ve il dereceleri alarak ailesini, öğretmenlerini ve okulunu gururlandırmış, başarılara imza atmıştı.

Resim yeteneğini ödüllerle taçlandıran Halenur Sezgin, 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemi içerisinde Türkiye Kas Hastalıkları Derneği (KASDER) tarafından ülke genelinde ilk, orta ve lise öğrencileri arasında düzenlenen ‘Engelsiz Bir Dünya İçin’ konulu resim yarışmasında da Türkiye 6.sı olarak gururumuz oldu.

10 yaşındaki yetenekli öğrenci Halenur Sezgin’in sonraki yarışmalarda alacağı dereceler de merakla bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halenur, Sezgin,, ilçede, 1.,, ilde, 3., oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X