Haber Detayı
08 Haziran 2021 - Salı 11:01 Bu haber 400 kez okundu
 
Perşembe İskelesinde Çalışmalar Başladı
Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenliğini tehdit eden Perşembe iskelesinin bakım onarımının yapılması ve aydınlatılması amacıyla çalışmalarına başladı.
GÜNDEM Haberi
Perşembe İskelesinde Çalışmalar Başladı

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede sürdürdüğü modern şehircilik yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Hayata geçirdiği projelerle ilçelere vizyon kazandıran Büyükşehir Belediyesi, kent estetiğine de büyük önem veriyor.

 

 

 

 

 

GÜVENLİ BİR İSKELE OLACAK

 

 

 

Bu kapsamda Perşembe iskelesi için çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi, korkulukları olmayan ve vatandaşlar için tehlike oluşturan iskelenin bakım onarımı ve ışıklandırma çalışmalarına başladı.

 

 

 

 

 

Yapım İşleri Dairesi Başkanlığınca yürütülen çalışma ile iskele üzerinde 252 metrelik paslanmaz çelik korkuluk, elektrik hattı, alüminyum aydınlatma direkleri ve şerit LED aydınlatması yapılacak.

 

 

 

MODERN BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK

 

 

 

Çalışmaların tamamlanması ile modern bir görünüme kavuşacak olan Perşembe iskelesi Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Vona Park ile birlikte Perşembeli vatandaşların ve Perşembe’yi ziyaret edenlerin gözde mekanlarından bir tanesi olacak.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Perşembe, İskelesinde, Çalışmalar, Başladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X