Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 22:59 Bu haber 2036 kez okundu
 
Ünye Şöhretler 6-1 kazandı
TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesi 3. Hafta karşılaşması Ünye Şehir Stadında oynandı.
SPOR Haberi
Ünye Şöhretler 6-1 kazandı

Ünye Şöhretler Masterler ve Sinop Durağan Veteranlar  mücadelesi Ünye şehir Stadında oynandı. Ünye Şöhretler Masterler mücadeleyi 6-1 galip bitirdi.

Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesi 3.haftasında Ünye Şöhretler Masterler ve Sinop Durağan Veteranlar  mücadelesi Ünye şehir Stadında oynandı.

Ünye Şöhretler Masterler’da kalede Deniz, Savaş, Sedat, imdat, Ali, Hüseyin, Ahmet, Murat, Erol Mehmet ve Emrullah 11’i ile sahaya indi.

Karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren baskın bir oyun sergileyen Ünye Şöhretler Masterler mücadeleyi 6-1 galip bitirdi.

Ünye Şöhretler Masterler’in gollerini, 14. Dakikada Ahmet Zengin, 28. Dakikada Mehmet Ceylan, 30. Dakikada Erol Yılmaz, 55. Dakikada Bülent Özçelik, 62. Dakikada Mehmet Ceylan, 67. Dkikada Ahmet Zengin atti. 

Sinop Durağan Veteranlar'ın golünü ise 60. Dakikada Muhammet Yılmaz attı.

Ünye Şöhretler ve Veteranlar Başkanı ve takım kaptanı Murat Ülgen, “Ünye Şöhretler ve Veteranlar Başkanı ve takım kaptanı olarak unyemizi tanıtıyor gençlere örnek teşkil etmek bu yaşta spor yapmak gibi vesaire misafir takımı da centilmen mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: Ünye, Şöhretler, 6-1, kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X