google.com, pub-9252669575581657, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Detayı
26 Mayıs 2021 - Çarşamba 12:59 Bu haber 381 kez okundu
 
Ünye Yerleşkesinde İnceleme
Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, 2019 yılında Üniversitemize tahsis edilen Ünye’deki 165 dönümlük arazide incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ünye Yerleşkesinde İnceleme

Gerçekleştirdiği incelemelerde Rektör Akdoğan’a, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Niyazi Taşçı ve Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gürol Özcüre ve beraberindeki ekip eşlik etti.

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan yaptığı konuşmada “Geçtiğimiz yıl Üniversitemize tahsis edilen 165 dönümlük alan üzerine 15 bin metrekare kapalı alanı olan, Üniversitemize ve Ünye’ye yakışan güzel bir bina yapacağız. Bugün bu binanın ve yerleşkenin planının nasıl olacağına dair fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah bir iki ay içerisinde Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizin binasının temelini atmış olacağız, ileride meslek yüksekokulumuz ve spor kompleksi gibi alanların yapımına yönelik de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ordu Üniversitesi olarak Ünye Belediyesi ile fikir birliği içerisinde en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Ünye Yerleşkemizin şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Bizler yerel yönetim, iş insanlarımız, derneğimiz ve Üniversitemizle birlikte Ünye Yerleşkesi’nin bu yıl içerisinde temelini atacak olmanın sevincini yaşamaktayız. Emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Akdoğan, gerçekleştirilen incelemeler sonrasında Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ziyaret etti.

ODÜ Basın

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, Yerleşkesinde, İnceleme, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X