Haber Detayı
07 Mart 2021 - Pazar 13:17 Bu haber 587 kez okundu
 
Vali Sonel’den Kadınlar Günü Mesajı
Ordu Valisi Tuncay Sonel yayınladığı mesajla, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı
GÜNDEM Haberi
Vali Sonel’den Kadınlar Günü Mesajı

Başta aile olmak üzere toplumumuzun en önemli yapı taşı olan çok kıymetli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü samimi ve kalbi duygularımla kutluyorum.

 

Kadın; yeryüzünde sevginin, vefanın ve fedakârlığın sembolüdür. Aile birlikteliğimizin sağlanmasında, toplumsal yapımızın belirlenmesinde, gelecek nesillerimizin mutlu ve donanımlı olarak yetiştirilmesinde en önemli paylardan biri de kadınlarımızındır.

 

Bir toplumun uygarlık yolunda gösterdiği gelişme, kadını toplum içinde konumlandırdığı yer, ona duyduğu saygı ve verdiği değer ile ölçülmektedir. Bizler, tarih boyunca her zaman kadınları baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir medeniyetin mirasçılarıyız.

 

Kadınlarımızın toplumda hak ettikleri konuma yükselmeleri, geleceğe güvenle bakmaları, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerin başarısında anahtar bir rol oynamaktadır. Bir ana olarak, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı ahlak, edep ve terbiye dâhilinde yetiştirerek topluma faydalı birer fert olmaları yolunda gösterdikleri gayret ve fedakârlık her türlü takdirin üstündedir.

 

Bu vesileyle aileden başlayarak hayatımızın her yerinde ve her anında, sevgileri, emekleri ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Sonel’den, Kadınlar, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X