Haber Detayı
27 Ekim 2019 - Pazar 15:18 Bu haber 1400 kez okundu
 
Valiler ve Belediye Başkanları Ordu’da!
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) 120. Yönetim Kurulu Toplantısı için Ordu’da bir araya gelen Doğu Karadeniz Bölgesi Valileri ve Belediye Başkanları Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Valiler ve Belediye Başkanları Ordu’da!

Gerçekleştirilen ziyarete Ordu Valisi Seddar Yavuz, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Rize Valisi Kemal Çeber, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile bir araya gelerek, bölgesel kalkınmaya yönelik Doğu Karadeniz Bölgesinde yapılabilecek ortak faaliyetleri değerlendirdi.

“GELİŞEN VE BÜYÜYEN İLİMİZDE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALAR BİZİM YOL HARİTAMIZ OLACAK”

Gelişen ve büyüyen ilimizde yapacağımız çalışmalar bizim yol haritamız olacak diyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Türkiye gelişmekte olan ekonomiler arasında yatırımcıların ilgisini çeken ülkelerden birisi konumundadır. Bu kapsamda Doğu Karadeniz Bölgesi’ne önemli görev düşüyor. Gelişen ve büyüyen bölgemizde yapacağımız çalışmalar bizim yol haritamız olacak. Daha yaşanabilir bir Ordu için yapacağımız çalışmalar hakkında üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Valiler, ve, Belediye, Başkanları, Ordu’da!,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X