google.com, pub-9252669575581657, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Detayı
14 Mayıs 2021 - Cuma 19:45 Bu haber 478 kez okundu
 
ValiTuncay SONEL’in Ramazan Bayramı Mesajı
Manevi huzurla idrak ettiğimiz, bir bütünün parçası olduğumuzu anlamamıza vesile olan, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak yaşayıp, Ramazan Bayramına ulaşmış bulunmaktayız.
GÜNDEM Haberi
ValiTuncay SONEL’in Ramazan Bayramı Mesajı

 

 

 

Bayramlar; mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.

 

Bu Ramazan Bayramını, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle bayram ziyaretlerini gerçekleştirememenin, sevdiklerimizle bayramlaşıp büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpememenin burukluğu içerisinde idrak edeceğiz.

 

İnanıyorum ki bu zor günleri gösterdiğiniz gayret ve sabırla, dayanışma içinde hep birlikte geride bırakacağız. Fakat şu an kontrollü sosyal hayat zamanı... Şimdi maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet etme zamanı… O nedenle riski en aza indirmek için tedbirli ve temkinli davranmaya devam edelim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak, Ramazan Bayramının milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, tüm  hemşehrilerimizin Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ValiTuncay, SONEL’in, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X