Haber Detayı
01 Haziran 2021 - Salı 16:18 Bu haber 894 kez okundu
 
Yavru Patiye Başarılı Operasyon
Araba çarpması sonucu bacağında kırık oluşan yavru köpek, Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hastanesinde gerçekleştirilen başarılı operasyonla sağlığına kavuştu.
YAŞAM Haberi
Yavru Patiye Başarılı Operasyon

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi bir yandan tam donanımlı hayvan hastanesini açılışa hazırlarken bir yandan da sokak hayvanlarının tedavilerini aksatmadan sürdürüyor.

 

 

3 AYLIK PATİ TEDAVİ ALTINA ALINDI

 

 

 

 

Araba çarpması sonucu yaralanan ve vatandaşların ihbarı sonrası Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesine getirilen 3 aylık yavru köpek burada tedavi altına alındı.

 

 

 

 

 

MİNİK DOST SAĞLIĞINA KAVUŞTURULDU

 

 

 

Tecrübeli kadrosu ve son teknolojik cihazlarla faaliyet gösteren Hayvan Hastanesinde tedavisine başlanan ve tetkikleri yapılan yavru patinin bacağında kırık olduğu tespit edildi. Veteriner hekimler tarafından başarılı bir operasyon geçiren yavru köpek sağlığına kavuşturuldu.

 

 

YENİ YUVASINI ARIYOR

Ameliyat sonrası tekrar eski sağlığına kavuşan 3 aylık yavru köpek yuvalandırılmak için sabırsızlıkla bekliyor. Güçlü minik dostu sahiplenmek isteyenler 14.00 ile 16.00 saatleri arasında Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevini ziyaret edebilir.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yavru, Patiye, Başarılı, Operasyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X