Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 11:02 Bu haber 923 kez okundu
 
Bir Ayda 9 Liradan Önce 10 Lira Sonra 15 Lira Oldu
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan teleferik zammına tepki. Son bir ayda teleferik ücretinin 9 liradan 15 liraya çıktığını söyleyen Enginyurt, “Hayırdır! Masrafları teleferikten mi çıkartıyorsunuz? Turist sizin için yolunacak kaz mı?” diye sordu.
GÜNDEM Haberi
Bir Ayda 9 Liradan Önce 10 Lira Sonra 15 Lira Oldu

Teleferik, Ordu’nun seyir terası Boztepe’ye çıkmak isteyen Ordulu ve Ordu dışından gelenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Hizmete girdiği günden buyana milyonları varan kullanım sayısına ulaşan teleferik, Ordu turizmi için önemli bir yere sahip olu.

 

Ancak Boztepe’ye son dönemde gelen zamlar tepkiyle karşılanırken, en sert tepkiyi veren isim MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt oldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Enginyurt’un hedefinde ORBEL Yönetimi vardı.

 

Enginyurt, “Teleferik, Ordu için çok güzel bir yatırım ve hizmeti takdire şayan. ORBEL de Teleferiğin farkında. Zam üstüne zam yapıyor. 1 ay evvel 9 TL’den, 10 TL’ye çıkan ücret, şimdi 15 TL’ye çıkmış. Hayırdır! Masrafları teleferikten mi çıkartıyorsunuz? Turist sizin için yolunacak kaz mı?” diye sordu.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: Bir, Ayda, 9, Liradan, Önce, 10, Lira, Sonra, 15, Lira, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı