Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 22:51 Bu haber 582 kez okundu
 
Güler: Gönülleri kazanmamız gerekiyor
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Bizim dışımızda da seçime katılan kardeşlerimizin başkanı olacağımız için onların da gönüllerini kazanmamız gerekir” dedi.
SİYASET Haberi
Güler: Gönülleri kazanmamız gerekiyor

Kendisine  oy vermeyenlerinde Başkanı olacağına işaret eden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Bizim dışımızda da seçime katılan kardeşlerimizin başkanı olacağımız için onların da gönüllerini kazanmamız gerekir” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Hilmi Güler, seçim sonuçlarını değerlendirdiği konuşmasında; "Kendisine  oy vermeyenlerinde Başkanı olacağına işaret eden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Bizim dışımızda da seçime katılan kardeşlerimizin başkanı olacağımız için onların da gönüllerini kazanmamız gerekir” dedi.

Güler; Ordu’nun önemli bir şehir olduğunu ve bundan sonraki süreçte daha güzel bir yönetim yapmayı hedeflediklerini belirterek, “Bunun için Allah nasip ederse ben herkesin başkanı olacağım. Oy verseler de vermeseler de herkesin başımızın üstünde yeri var. Ordu’yu güzelleştirmek için hareket edeceğiz. Çünkü bizim dışımızda da seçime katılan kardeşlerimizin başkanı olacağımız için gayet ağırbaşlı ve mütevazi hareketimizle devam edelim. Onların gönüllerini kırmayalım. Mademki gönül belediyeciliği yapıyoruz, gönül belediyeciliği iddiasıyla ortaya çıktık, onların da gönüllerini kazanmamız lazım. Bu bakımdan onlara da başarılar diliyorum” diyerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

“Biz kazandık ama kazanmayanların da hakkını gözetmemiz lazım” diyen Güler, “Kazanan Ordu olacak, hepimiz olacak. Çocuklarımız, torunlarımız, Türkiye olacak. İnşallah daha güzel günlerde hep beraber olacağız” şeklinde konuştu. 

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: Güler:, Gönülleri, kazanmamız, gerekiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı