Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 09:43 Bu haber 372 kez okundu
 
Mahallelerdeki yol açma çalışmaları sürüyor
Ünye’de aralıklı olarak devam eden sağanak sonrası üst bölgelerde yollarda oluşan heyelanlar sebebiyle Ünye ve Ordu Büyükşehir Belediyesi koordineli olarak yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Mahallelerdeki yol açma çalışmaları sürüyor

Ünye’de aralıklı olarak devam eden sağanak yağmur Hanyanı, Yavi, Çatak, Erenyurt, Yenikent ve Üçpınar mahallerinde yollarda oluşan heyelanlar sebebiyle Ünye Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi koordineli olarak yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

Ünye’de aralıklı olarak etkili olan sağanak yağmur dolayısıyla Hanyanı, Yavi, Çatak, Erenyurt, Yenikent ve Üçpınar mahallerinde yollarda oluşan heyelanlar sebebiyle yolu ulaşıma açma çalışmaları sürüyor.

Buna göre, Yollarda oluşan heyelanlar sebebiyle yol açma çalışmaları, Hanyanı Mahallesinde 1 Beko Loder, 1 Greyder, 1 kamyon ile Yavi Mahallesinde 1 Beko Loder, 1 Greyder, 1 kamyon ile Erenyurt mahallesinde 1 Beko Loder, 1 Greyder, 2 kamyon ile Yenikent Mahallesinde 1 Beko Loder, 1 kamyon ile Üçpınar Mahallesinde 1 Beko Loder, 1 kamyon ile çalışmalar devam ediyor.

 

Yol açma çalışmaları Ünye Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak  devam ederken Ünye’de kapalı yol bulunmuyor. Çalışmalarda 5 adet Beko Loder, 3 adet greyder ve 6 adet kamyon olmak üzere toplam 14 araç çalışıyor. 

Kaynak: (Ünye Kent) - Ünye Kent Editör:
Etiketler: Mahallelerdeki, yol, açma, çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı