Haber Detayı
19 Temmuz 2018 - Perşembe 14:43 Bu haber 2251 kez okundu
 
Yediyıldız'dan Fındık Açıklaması
Fındık hasatına kısa süre kalırken TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız’dan fındık açıklaması geldi
- Haberi
Yediyıldız'dan Fındık Açıklaması

Ak Parti Ordu Milletvekilleri ile ilçelere 24 Haziran seçimlerinde Ak Parti’ye ve Başkan Erdoğan’a verilen destek sebebiyle teşekkür ziyaretine çıkan Şenel Yediyıldız, Gülyalı Ak Parti İlçe Teşkilatında açıklamalarda bulundu. Ordu’nun projelerinin tamamlanması için çaba sarf edeceklerini belirten Yediyıldız teşkilatlara da verilen vaatlerin  kısa süre içerisinde yerine getirileceği teminatını verdi.

 

BAKANLA FINDIK GÖRÜŞMESİ 

Fındıkla ilgili de açıklamalarda bulunan Şenel Yediyıldız, “Allahın izniyle fındıkla ilgili yetkililerin çok iyi bir fiyat açıklamasını sağlayacağız. Buradan gittim ve ilk işim fındıkla ilgili Tarım Bakanlığı yetkilileri ile toplantı yapmak oldu. Çok iyi mesafe kat ettik. Ordu’dan dönüşte pazartesi günü Tarım ve Orman Bakanımız ile saat 18.00’de toplantı gerçekleştireceğiz. İnşallah burada konuları netleştireceğiz ve Tarım Bakanlığı ya da TMD gerekli açıklamayı yapacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Pazartesinden sonra fındıkla ilgili resmi açıklama yapılacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (Ordu Afişrdu Afiş) - Ordu Afiş Editör:
Etiketler: Yediyıldız'dan, Fındık, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı